O nas - virtuity.eu

virtuity.eu

Bartłomiej SIUDA

Związany z przemysłem od ponad 20 lat. Setki zrealizowanych projektów w przemyśle samochodowym dla takich firm jak: Audi, VW, Daimler, Lamborghini, Porsche, AMG, Opel. Podczas projektów pracuje z takimi robotami przemysłowymi jak ABB, FANUC, KUKA, YASKAWA. W ostatnim czasie odpowiedzialny za realizację całościowych projektów, jako Project Manager.
Odpowiedzialny za obszar:
Programowania i obsługi robotów przemysłowych. 

virtuity.eu

Damian DUDŁO

Ekspert w obszarze symulacji przepływu materiału i budowy Digital Twin. 10 lat doświadczenia w dziesiątkach projektów realizowanych w Polsce i za granicą, których wynikiem była optymalizacja zasobów, weryfikacja scenariuszy, dobór najlepszych paramentów.
Odpowiedzialny za obszar:
Symulacji przepływu materiału i programowania robotów offline. 

Blog

Motion capture — przechwytywanie ruchu w analizach ergonomicznych

piątek 30th lipiec, 2021


Czy zdarza Ci się rozmyślać o sposobie zwiększania produktywności swojego przedsiębiorstwa? Czy zastanawiasz się nad optymalizacją procesów i wzrostem ich wydajności i efektywności? I w końcu, czy masz pewność, że Twój zespół posiada takie stanowiska pracy, które umożliwiają wykorzystanie potencjału pracowników jak najpełniej? Motion capture — precyzja przepisem na sukces Motion capture, w skrócie mocap,… Czytaj dalej Motion capture — przechwytywanie ruchu w analizach ergonomicznych

Zobacz wszystkie artykuły
Adres

Wolnego 4/8, 40-857 Katowice

Dane kontaktowe

Email: office@virtuity.eu
Email: d.dudlo@virtuity.eu
Telefon: +48 572 959 550
Email: b.siuda@virtuity.eu
Telefon: +48 604 132 451 

Site was designed with Mobirise