Przykłady symulacji

Rozlewnia napoi

W modelu szukamy wąskie gardła i podejmujemy kroki w celu ich usunięcia. Mam możliwość sprawdzenia wielu scenariuszu i odszukania najlepszych parametrów

 


Cele zrobotyzowane

W modelu zwiększamy wydajność pracy cel zrobotyzowanych. Odszukujemy wąskie gardła i je eliminujemy. Model pozwala odnaleźć najlepsze parametry dla przepływu materiału.

 


Demo Gra Sanke3D

Model stworzony w formie gry. Symulacja pokazuje jak bardzo elastyczne są narzędzia do symulacji przepływu materiału. Zapraszamy na szkolenia, chętnie podzielimy się wiedzą i udzielimy pomocy jak budować nawet niestandardowe model.

 


Symulacja Covid19

Symulacja uwzględnia liczbę łóżek szpitalnych oraz respiratorów. W czasie pandemii jesteśmy w stanie sprawdzić poziom wykorzystania zasobów medycznych oraz przewidzieć braki, jakie mogą wystąpić.

 


Wyznacznie ilości AGV

Model pozwał dobrać optymalną ilość pojazdów
AGV w zależności od wprowadzonych parametrów. Pozwala na eksperymenty 
i weryfikację zajętości zasobów.
Pomaga uniknąć błędów w doborze ilości AGV.

 


Matryca kompetencji 

  Dzięki symulacji z matrycą kompetencji jesteśmy w stanie zweryfikować poziom zajętości pracowników i konieczność podnoszenia kompetencji w danym obszarze. Model pozwala sprawdzić wpływ kompetencji na system.

 


Symulacja w chmurze FARO

Model symulacyjny działa w metrycznej chmurze punktów skanera 3D FARO. Dzięki takiej symulacji jesteśmy w stanie uruchomić wirtualną produkcję w istniejącym budynku. Nim realna linia produkcyjna zostanie dostarczona.

 


AGV/SGV vs Przenośniki

Model porównuje działanie dwóch rozwiązań logistycznych. Na etapie koncepcji jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązanie dla konkretnych potrzeb sprawdzając wady i zalety.

 


Symulacja DCT

Model Terminala Kontenerowego pozwala na symulację dźwigów portowych, weryfikację layoutów i porównanie różnych zasobów logistycznych.

 


Ewakcukacja fabryki

Symulacja pozwala zweryfikować opracowane trasy ewakuacyjne. Pozwala również sprawdzić czy nie występują przeszkody lub czy przepustowość wyznaczonych tras jest wystarczająca.

 


Logistyka oparta o drony

Seat rozpoczął testy drów w łańcuchu dostaw dla jednej ze swoich fabryk. Model weryfikuje tę koncepcję i sprawdza ile dronów należy użyć w logistyce dostaw komponentów z magazynu na linię produkcyjną.

 


Blog

Motion capture — przechwytywanie ruchu w analizach ergonomicznych

piątek 30th lipiec, 2021


Czy zdarza Ci się rozmyślać o sposobie zwiększania produktywności swojego przedsiębiorstwa? Czy zastanawiasz się nad optymalizacją procesów i wzrostem ich wydajności i efektywności? I w końcu, czy masz pewność, że Twój zespół posiada takie stanowiska pracy, które umożliwiają wykorzystanie potencjału pracowników jak najpełniej? Motion capture — precyzja przepisem na sukces Motion capture, w skrócie mocap,… Czytaj dalej Motion capture — przechwytywanie ruchu w analizach ergonomicznych

Zobacz wszystkie artykuły
Adres

Wolnego 4/8, 40-857 Katowice

Dane kontaktowe

Email: office@virtuity.eu
Email: d.dudlo@virtuity.eu
Telefon: +48 572 959 550
Email: b.siuda@virtuity.eu
Telefon: +48 604 132 451 

Start a web page with Mobirise